… просто фото міста Черкаси за літній період
Літня подорож до Чигирина
Гетьманська столиця влітку
Яблунівка – Тернівка – Мала Смілянка
Про кар’єри та Гнилий Ташлик читайте нижче
Стецівський скансен
Скансен розташований так, що добиратися сюди довго, дорога погана як і всюди по Черкащині. Але атмосфера, краєвиди і архітетуктура варта того щоб сюди приїхати.
Cміла – Мельниківка – Білозір’я
Дерев’яні церкви Смілянського району
Лівий берег: Зорівка, Драбівці
Неймовірної краси церква в Драбівцях і не тільки
Кам’янка – Жаботин – Черкаси
Велоподорож через Ребедайлівку, Жаботин, Флярківку
велоВечір
В один будній день катнули до межі Черкаського і Чигиринського району і назад
Цвіткове – Городище – Ірдинь
Паровози, старі квартали Городища та болото ірдинь будуть далі в дописі
Чехівка – Мельники – Крутьки – Чапаївка
Невеликий і легкий маршрут по лівому берегу Золотоніським та Чорнобаївським районами Черкаської області
Золотоноша
9 травня була традиційна поїздка на паровозі від АЗІЗУ до Золотоноші, то ж так я потрапив до цього містечка.
Чигирин
Далі фото непарадного і святковго Чигирина
Захід Сонця біля ПЗР
Одного теплого вечора дивились захід сонця в Черкасах
Бакаївка – Кропивна – Деньги
Лівобережна Черкащина: лебедине озеро, жіночий монастир та залишки Гришино-Рівненської дороги
велоТравень
Збірка велоподорожей в травні 2015 року
Ромашкова поляна
… це звісно не долина нарцисів в Хусті, не тюльпанові поля Голандії, не пісніжники Холодного Яру , а просто ромашкова поляна поблизу міста. Традиційно в кінці травня заболочена поляна в лісі вкривається цими гарними квітами
Велопрогулянка до Тясмина
Велопрогулянка до Тясмина це ще одна вечірня вело/фото прогулянка. В цей раз до річки Тясмин
Вечірня велопрогулянка
… фото і трек з прогулянки до санаторію Світанок на заході сонця.
Поїздка на паровозі Су 251-86
… 09.05.15 відбулась поїздка на паровозі Су 251-86 приурочена до Дня перемоги над нацизмом. Паровоз рухався за маршрутом ст. ім. Шевченка – Черкаси – Золотоноша і назад.
Ірдинське болото
… в Черкаси приїхав і ми з ним та ще двома моїми товаришами катнули на Ірдинське болото. Маршрут був складний, лісовози розбили дорогу і багато де не проїзжаємі ділянки, то ж більше йшли ніж їхали по лісу.



















