Того теплого вересневого дня основною цілю поїздки був єврейський квартал в місті Умань.
Ув гУмань я їхав одразу після роботи автобусом Золотоноша – Умань (9:40 ) , там же і поспав. Поки стопом їхав мій супутник стопщик-зануда я прогулявся містом.

з автовокзалу в центр йде 15-автобус. Проїзд як і в Че 2.5 грн.

…незнаю чим але мені містечко дуже подобається

… дворики

…собаки

… спроба креативу

… історичних будівель тут на порядок більше ніж в Черкасах, і якби Умань не знаходилась на околиці то її і зробили б обл. центром

… так як і в 2009 році зайшов в фірмовий магазин при пивзаводі

… пиво ж таке смачне і дешеве як і три роки тому
… пиво с раками
… вулиця недалеко від пивзаводу спускається до Осташівського ставу



Тарас Григорович і сектантська церква

недовелось побувати в райвідділі

… в Умані ще бігають такі ПАЗи
… реклама 2009 року . В 2012 вже не бачив її

… корпуса універу. Там далі є чорний вхід до парку, я вам про нього не казав )

Приємний колір будівлі

… трохи парку

і його відвідувачів в ці дні.

… транспорт парку

куди ж без коней

і новітньої забавки – зорбу

… … і на вихід. Далі нас чекало святкування Новго року в єврейському кварталі і українська міліція.
Назад я їхав маршруткою в 22:00 Київ – Христинівка. Звичайно ж в ній заснув. Так я дізнався що є такий населений пункт Верхнячка, на щастя водій повернувся до Христинівки і висадив мене на переїзді. По рельсам/ по шпалам я пішов на вокзал і таки встиг на потяг Львів – Черкаси (23:14). В 4:50 ранку я вже був ув Черкасах, транспорт почне ходити аж в 6-6:30 то ж пішов пішки додому благо йти всього 25 хв.
