На болота !
… таки вдалось вирватись кудись на вихідні і компанія таки зібралась .
В цей раз на Ірдинські болота .
//далі по тексту буде цитування Леся Подерв’янського
… доїхавши до Білозір’я ми рушили лісом. Йти до кінцевої мети – будиночку пасічника десь 8 км. лісовою дорогою, а потім і дорогою між болотами. По дорозі ростуть всілякі квіточки

… десь через години півтори-дві починається болото

і ще

… кінцева мета походу будиночок пасічника. Його зараз не було на місці – пасіка тут навесні . Сама територія це півострів з усіх сторін оточений болотом , прохід до якого через перешийок. В плані шось типу Криму

якісь квіточки

інтерєр хатки , на стіні вирізка з газєти “Козацький курінь”

там безліч ожини

Сироїжки були зібрані і пожарені. Олії під рукою не було – взяли з сардини )

ідеальне місце для відпочинку від міської суїти і хуїти

А ця iзбушка скромна –
Капiталiстiв це трактир развратний.
Сюди подалi вiд бiди народной
Блядєй водили куркулi i графи.
Тепер в нiй буде школа для сирiт,
Дiтей i всячеських дебiлiв.

моє койко-місце

і ще болото

і болото

як джунглі якісь

Дивiться, дiти, на болото гидке.
Церковники задурюють нарiд
І кажуть, що живуть русалки там,
Чорти i всякi iншi блядi мокрi.
Я запевняю вас: нема там нiхуя.
Ми тракторами тут пiсок навозим,
Акацiю посадим, обелiска вколупаєм в боговiння.
На ньому ми напишем, що в майбутнiм
Тут буде пам’ятник стояти комунiстам
Порубаним.

я шарюсь по території , товраиші поки ставять палатку

сироїжки



хто в домі
хто надворі

тут навесні стоїть пасіка

єдиний проїзд на півострів завалений деревом

і ще болото




… типу макро

і ще раз

гоооори )

… бомжтуризм )

…ось і все. Такий от болотно-алкогольний похід вихідного дня )
